Taksim’de Herşey Dahil Hazır Ofisler

Hazır Ofis ve Sanal Ofis olarak 2007 yılından bugüne kadar hizmet veren CoDA’nın Gümüşsuyu Taksim’de yer alan mekanı sadece hazır ofis kullanımına özel olarak tasarlanmıştır. 320 metrekarelik alanı tamamıyla kapalı odalardan oluşmaktadır; açık veya paylaşımlı ortak kullanılan çalışma alanları olmadığından ofis ve toplantı alanlarında ofis çalışanlarına huzurlu ve özel alanlar sunmaktadır.

Geniş ön cephesinden kesintisiz İstanbul Boğazı manzarası sunan CoDA Hazır Ofis, 140 metrekarelik cam duvarları ile doğrudan güneş ışığı ile aydınlanmaktadır.

Tavan yüksekliği 4 metreden yüksektir, soğutma/ısıtma özellikli VRV tipi tavan klimaları ile her odada kendisine ait iklimlendirme özelliği bulunmaktadır. Ortak koridorlar, mutfak ve banyo gibi ortak kullanım alanları merkezi olarak havalandırılmakta ve iklimlendirilmektedir.

Yerler mikro-beton uygulaması ile yekpare olarak tasarlanmıştır, ısıtma için üstün verimli ısıtma sağlayan yerden gizli ısıtma sistemi vardır; termostatlı panel kontrollü ile idare edilmektedir.

3 adet farklı internet abonelik bağlantısı ile IP santral ve ofis ağı load balance / fail over özellikli firewall arkasında çalışmaktadır. Her ofise 100Mbit hızında internet bağlantısı verilebilmektedir. Hazır ofis için yapacağınız ziyaretinizde internet bağlantımızı laptop bilgisayarınız ile test edebilirsiniz. Misafir özellikli Wireless Access Point ile Hazır Ofisinizi ziyaret edecek misafirlerinizi ağınızdan izole olarak internete bağlayabilir, toplantı yapabilirsiniz.

Tüm çalışma masalarımız ve toplantı odası modüler duvarları kompak laminat olarak tik ağacı kaplıdır. Elegan ve şık görüntüsünün yanı sıra yoğun kullanım nedeni ile aşınmayan ve deforme olmayan yapıdadır.

Ofiste zamanınızın neredeyse tamamını geçireceğiniz ofis koltuklarımız toplantı odalarında fonksiyonellik, hazır ofis odalarında ise ergonomi ve rahatlık sunmaktadır. Boyun desteği ve sırt desteği sağlayan konforlu premium ofis koltuklarımızı denemeye sizleri bekliyoruz.

Hazır Ofis seçerken sadece fiyata değil, hangi bölgede, hangi dekorasyonu ve hangi hizmetleri aldığınıza da dikkat etmenizi rica ederiz. Uzun süre verimli çalışmayı hedeflediğiniz hazır ofisleri mutlaka ama mutlaka yerinde ziyaret etmenizi öneririz.

By | 2016-11-21T12:59:53+03:00 November 21st, 2016|Offices, Serviced Offices|Comments Off on Taksim’de Herşey Dahil Hazır Ofisler